Informační oznámení o EET

Podle zákona §25 ZoET o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Odběr novinek

Vata pohledová 100/200x1000 FASROCK G

Vata pohledová 100/200x1000 FASROCK G
Kód: 070 FA/100G
Lamela s nástřikem na stropy a stěny.
Rockwool Výrobce: Rockwool
Produkt již není v prodeji
Vata pohledová 100/200x1000 FASROCK G

Deska (lamela) z kamenné vlny s orientací vláken převážně kolmo k povrchu desky je pojená organickou pryskyřicí a v celém objemu hydrofobizovaná. Deska má na lícové straně dookola zkosené hrany o cca 10 mm pod úhlem 45°. Deska je opatřena jednostranným nástřikem, který překrývá i zkosení. Bílá barva nástřiku neuzavírá celoplošně strukturu povrchu.

 Izolace FASROCK G se ke stropní konstrukci lepí celoplošně pomocí lepidla.

Frézovaná deska FASROCK G je určena pro stavební tepelné, protipožární a akustické izolace na vnitřních stropech, podhledech a stěnách staveb. Deska je vyvinuta pro použití vždy jako celoplošně lepený.  Aplikuje se celoplošným lepením kontaktním lepidlem na bázi cementu (určeným pro systémy ETICS s minerálně vláknitými deskami) na dostatečně soudržný, čistý, suchý, zralý a pevný podklad, který je bez omítek a nátěrů, prachu, mastnoty a solných výkvětů, resp. na nesprašující a kvalitní omítky. Podklad je nutno předem ošetřit hloubkovou penetrací. Desky je možno mechanicky přikotvit. Povrch desek lze ponechat bez další následné povrchové úpravy v přirozeném vzhledu. 

Specifikace
Délka 1000 mm
Šířka 200 mm
Výška 100 mm
Barva bílá
Aplikace materiálu celoplošné lepení