Informační oznámení o EET

Podle zákona §25 ZoET o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Odběr novinek

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty 

 
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

  • Osobní odběr - ZDARMA.
  • Poštou - standardní balík (doručení 1 - 7 pracovních dní) - 150,– Kč (platí pouze pro drobné zboží do 25kg a které se slučuje s možnostmi přepravy České pošty).
  • Poštou - obchodní balík (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - 180,– Kč (platí pouze pro drobné zboží do 25kg a které se slučuje s možnostmi přepravy České pošty).
  • Opakované doručení (v případě vrácení balíku nebo výměny zboží) poštou - 150,– Kč (platí pouze pro drobné zboží do 25kg a které se slučuje s možnostmi přepravy České pošty).
  • Přeprava zboží firmou Stavebniny Šťastný - individuální
 S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 

 Způsob platby 

  • Hotově při osobním odběru.
  • Platební kartou při osobním odběru.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí (platí pouze pro drobné zboží do 25kg a které se slučuje s možnostmi přepravy České pošty). 
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u (jméno vašeho bankovního ústavů). Číslo účtu je 216566183/2700. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a paltebnách podmínek odpoví  

                                                                               tým expedice Stavebniny Šťastný