Informační oznámení o EET

Podle zákona §25 ZoET o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Odběr novinek

O nás

Bezpečnostní opatření vlády ČR

PRODEJ A SLUŽBY PRO PODNIKATELE JSOU NEPŘERUŠENY.

zveřejněno dne 16.3.2020

Vážení maloobchodní zákazníci,

v souladu s nařízení vlády ČR ze dne 15.3.2020 je pozastaven na naší provozovně maloobchodní přímý prodej a poskytování služeb konečným zákazníkům prozatím až do odvolání vlády.

 

Velkoobchodní prodej a služby pro podnikatele jsou NEPŘERUŠENY.

Provoz velkoobchodu pokračuje dle normální otevírací doby tj.  pondělí - sobota 7,00 - 18,00.

Provoz prodejny bude upraven, aby jsme zabránili rozšiřování šíření COVID-19.  Tímto prosíme o trpělivost, budeme omezovat i počet zákazníků na prodejně, tak abychom zabránili zvýšené koncentracíilidí a jejich kontaktu v prodejně a při výdeji zboží.

Pro vaši i naši ochranu doporučujeme platbu kartou.

Rozvoz zboží  budeme řešit v co nejkratších termínech k vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Tým Stavebniny Šťastný

 

Prodejna a vzorkovna - STAVEBNINY a KOUPELNY.

Stavebniny

Prodejna stavebnin je součástí vzorkovny koupelen. Nabízíme široký sortiment materiálů - eshop. Vzorky stavebního materiálu najdete přímo v prodejně, nebo v exteriérové vzorkovně hned před prodejnou.

Koupelnové studio

Ve vzorkovnách naší firmy můžete vidět realizace koupelen různých velikostí, včetně sanitární keramiky, van a sprchových koutů, baterií a koupelnových doplňků, ale také stojany se stovkami druhů obkladů i dlažeb.

SLUŽBY

  • odborní prodejci přímo na prodejně
  • sobotní prodej
  • grafické návrhy koupelen a interiérů
  • naložení zakoupeného zboží do osobního auta
  • naložení zboží na paletách vysokozdvižným vozíkem
  • doprava materiálu
  • množstevní slevy
  • platba kartou
  • bezproblémové parkování
  • nápojový automat

Každý měsíc máme pro vás připraveny novinky a slevy na materiály a zboží.

Historie

Stavebniny Šťastný, spol. s r.o., jsou tradiční brněnskou ryze českou firmou, která postupem času získala významné postavení na trhu se stavebním materiálem a se zbožím pro vybavení koupelen a interiérů v celé České republice.

Historie firmy sahá do roku 1992, kdy byl zahájen prodej v areálu někdejšího Stavebního podniku města Brna. Společnost Stavebniny Šťastný však vznikla na zelené louce jako zcela nový subjekt pod původním názvem Šťastný s.r.o.

Prvním zlomovým obdobím, které však předznamenalo současný rozvoj, byly roky 1997 a 1998. Tehdy se pod areálem firmy hloubil tunel městského okruhu a nakupující museli jezdit objížďkami přes staveniště. Navzdory komplikacím si společnost nejen udržela své původní odběratele, ale dokázala i získat nové.

Zároveň se stavbou tunelu v krátké době 9 měsíců vyrostla nová administrativní budova s velkou vzorkovnou koupelen. Slavnostně byla otevřena 25.února 1998. Následně byla dokončena obnova areálu firmy s výstavbou nových skladů.

V roce 1998 se společnost Šťastný s.r.o. definitivně přejmenovala na Stavebniny Šťastný, spol. s r.o.

Díky své spolehlivosti se stala firma oblíbeným dodavatelem stavebního materiálu a zboží pro vybavení koupelen a interiéru, získala pevné postavení na trhu a docílila velmi dynamického růstu. Původních šest zaměstnanců se rozrostlo na současných 27 zaměstnanců.

V současné době má firma za sebou řadu dodávek na velké stavby, zabývá se velkoobchodní, maloobchodní i stavební činností a také autodopravou. Firma spolupracuje s osvědčenými dodavateli a výrobci stavebních materiálu, vybavení koupelen a interiérů ke spokojenosti všech zákazníků.

Zastupujeme jako přímý odběratel tyto značky výrobků:

SANEO, JIKA, Schönox, MAPEI