Informační oznámení o EET

Podle zákona §25 ZoET o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Odběr novinek

Baterie podomítková termost. Chrome třícestná (R-box)

Baterie podomítková termost. Chrome třícestná (R-box) - 1
Baterie podomítková termost. Chrome třícestná (R-box) - 2
Baterie podomítková termost. Chrome třícestná (R-box) - 3
Baterie podomítková termost. Chrome třícestná (R-box) - 4
Baterie podomítková termost. Chrome třícestná (R-box) - 1/4Baterie podomítková termost. Chrome třícestná (R-box) - 2/4Baterie podomítková termost. Chrome třícestná (R-box) - 3/4Baterie podomítková termost. Chrome třícestná (R-box) - 4/4
Kód: 172X070075
Chrome Ravak baterie.
RAVAK Výrobce: RAVAK
Dostupnost: Dodání do 3 pracovních dnů.
Sleva: 20 %
Běžná cena: Cena: 5.590,0 Kč s DPH (Naše normální cena.)
nyní jen
Cena: 3.695,9 Kč bez DPH
Cena: 4.472,0 Kč s DPH
( Cena: 4.472,0 Kč s DPH/ks)
 ks
Baterie podomítková termost. Chrome třícestná (R-box)

Tato baterie je zcela unikátním řešením na trhu, protože umožňuje rozvod smíchané vody na jedno, dvě nebo i tři místa najednou. Můžete ji tak využít, pokud chcete mít hlavovou i ruční sprchu a k tomu vývod do vany nebo hydromasážní trysky ve sprchovém koutu.

Základní těleso pro podomítkové baterie R-box Multi RB 071.50 není součástí baterie, je nutné jej dokoupit. R-box Multi obsahuje materiál pro přichycení ke stěně, nezahrnuje přípojky pro vedení vody ani jiný vodoinstalační materiál. R-box Multi obsahuje pracovní plastový krycí díl vnitřního těla baterie uloženého v R-boxu Multi, který i při demontáži vrchního dílu baterie zachovává rozvod vody v koupelně plně funkční. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit, bez odstávky vody. R-box Multi má jasně šipkou označenu horní část výrobku, pro správnou orientaci vlastního těla baterie.

TECHNICKÉ INFORMACE

  • kartuš (průměr, materiál): 35 mm, keramická; termostatická pro regulaci teploty vody
  • průtok (při 0,3 MPa): vana 15,98 l/min, sprcha 16,24 l/min
  • záruka na baterii: 5 let
  • vhodné: do sprchového koutu a vaně Chrome, ale i k ostatním sprchovým koutů a vanám a RAVAK i ostatním. Baterie umožňuje rozvod vody na 3 místa. Vanu je možné osadit výtokovým ramínkem CR 027.00 nebo napouštěním přepadem včetně odtoku, stěnovým vývodem sprchy a instalovat hlavovou sprchu. Sprchový kout je nutné opatřit pevnou sprchou, ruční sprchou, stěnovým vývodem pro ruční sprchu a i hydromasážními tryskami (990.00) v počtu 2-4.
Specifikace
Váha 3 kg